Temizlik ve Hijyende çözüm ortağınız...

Size her ihtiyacınıza uygun özel çözümler sunar. Ürünlerimiz, sektörlerin kendi gerekliliklerini yerine getirmek üzere tasarlanmış ve sertifikalandırılmıştır.

Otel & Konaklama

Odalarda,banyo ve tuvaletlerde,genel alanlarda, mutfakta ve gıdanın sunum aşamasına kadar eksiksiz bir hijyen denetimi kurulmalıdır.

Sanayi Alanları

İşletmelerde üretim alanlarındaki tüm zeminler ,makina ve ekipman yüzeyleri,tuvalet alanları,ofis alanları ve üretim alanlarında çalışanlara yönelik ağır kir, yağ sökücü kişisel temizleyici ve bakım ürünleri ile eksiksiz bir temizlik sistemi oluşturulur.

Kurum & Kuruluşlar

İşletmeler ilk izlenimlerini, binanın, yerlerin ve yüzeylerin temizliği ile oluştururlar. Hijyen, işletmelerin her noktasında düşünülmeli ve etkin bir şekilde uygulanmalıdır.

Size en iyi kalitedeki otomotiv kimyasal yıkama ürünlerini sunmak için buradayız.

Otomobil, motosiklet, ticari araçlar ve diğer araçlarınızı en iyi şekilde temizlemek için kullanabileceğiniz çeşitli kimyasal yıkama ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimiz arasında boya koruyucu, cila, kirli su izleyici, cam temizleyici, jant temizleyici, plastik temizleyici ve daha birçok farklı ürün bulunmaktadır.

Tüm ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve araçlarınızın boyasına, camına ve diğer yüzeylerine zarar vermeyecektir. Aynı zamanda, çevre dostu ürünler arasında yer alırlar ve doğal kaynakları korur.